Aktualności

Wspaniały wynik młodzików piłki nożnej w meczu z Chrzanowem!2012-06-13

  

MOSiR Bochnia - MOKSiR Chrzanów 11-0 (3-0)

           Młodzicy MOSiR Bochnia w przedostatniej kolejce wiosennej rundy małopolskiej ligi piłki nożnej gościli w niedziele 10 czerwca na swoim stadionie MOKSiR Chrzanów. Po niezłym początku pierwszej połowy i dobrej grze w drugiej części meczu nasi chłopcy pokonali Chrzanów 11-0!

             Bardzo dobrze zaczęło się to spotkanie dla naszych piłkarzy. Już po 3 minutach prowadzili 2-0 po bramkach Chlebka i Piotra Matrasa. Wynik do przerwy podwyższył Juszczak strzałem z rzutu wolnego. Po strzeleniu trzeciej bramki gra MOSiR-u wyglądała gorzej niż na początku. Akcje nie były już tak efektowne ani efektywne. Po przerwie młodzi piłkarze poprawili swoje poczynania na boisku i grali tak jak na początku spotkania, czyli szybko, podaniami zdobywając teren i strzelając kolejne bramki. W tej części gry nasi zawodnicy zdobyli 8 bramek za sprawą Chlebka (3 bramki), Juszczaka (strzelił bezpośrednio z rzutu rożnego), Piotra Matrasa (2 bramki w ciągu  minuty) oraz Mateusza Grzyba, który pewnie egzekwował  rzut karny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11-0, co w tej lidze nie zdarza się zbyt często. - Dlatego z postawy i skuteczności naszych piłkarzy możemy być zadowoleni - podkresla zadowolony trener bocheńskiego zespołu Janusz Piątek.

1' Chlebek
3' Matras Piotr asysta Chlebek
14' Juszczak (rzut wolny)
33' Matras asysta Burkowicz
38' Chlebek asysta Kazek
39' Matras
40' Matras asysta Burkowicz
44' Grzyb (rzut karny)
45' Chlebek asysta Matras
48' Chlebek
53' Juszczak

MOSiR Bochnię reprezentowali:  Laska- Kazek, Piotr Matras,  Burkowicz, Juszczak, Francuz, Biernat, Chlebek, Grzyb, Nagrodzki, Ociepa, Machaj, Kocot.

Już dzisiaj zapraszamy na ostatnie spotkanie młodzików w rozrywkach ligowych, które odbędzie się wsobotę 23 czerwca. Bochnianie gościć będą na swoim stadionie przy ul. Parkowej 3 Hutnik Kraków. Początek spotkania o godz.11.00. Wstęp wolny.