Aktualności

Wygrana i remis piłkarzy MOSiR Bochnia w małopolskiej lidze2013-05-24

W tym tygodniu piłkarze nożni MOSiR Bochnia rozegrali dwa zaległe spotkania w ramach małopolskiej ligi. Jedno z nich zakończyło sie remisem, drugie zwycięstwem.

Trampkarze remisują z Garbarnią
We wtorek 22 maja trampkarze, trenowani przez Marcina Leśniaka, spotkali się na wyjeździe z RKS Garbarnią Kraków. Mimo grania na obcej murawie nasi zawodnicy spisali się dobrze. Co prawda do połowy spotkania ani jednej z drużyn nie udało się zdobyć gola. W drugiej połowie obydwa zespoły zdobyły po jednym i ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

RKS Garbarnia Kraków - MOSiR Bochnia 1:1 (0:0)
bramka dla Garbarni 49 min.
dla MOSiR 51 min. Siodlarz (Słomka)

Młodzicy wygrywają z Wawelem
W zaległym meczu małopolskiej ligi młodzików MOSiR Bochnia pokonał na wyjeździe Wawel Kraków 2-0.   Mecz sąsiadów w tabeli jak można było się spodziewać był bardzo wyrównany. Najgroźniejszą sytuację w pierwszej połowie stworzył MOSiR, jednak w sytuacji "sam na sam" górą był bramkarz gospodarzy. W kolejnych minutach gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, a gdy zawodnicy zbliżyli się pod bramkę razili nieskutecznością.
Druga połowa to nadal wyrównana gra, gdzie zawodnicy stwarzali coraz to groźniejsze akcje. Wawel na początku drugiej części nie wykorzystał dwóch dogodnych sytuacji, co zemściło się w 40 minucie. Akcję na boku zapoczątkował Burkowicz. Skierował on piłkę do Matrasa, a ten idealnym podaniem obsłużył Matlęgę, który wykorzystał sytuację "sam na sam". Dwie minuty później MOSiR podwyższył wynik spotkania za sprawą Piotra Matrasa. Do końca wynik nie uległ zmianie choć okazje miały obydwie drużyny.

Zespół młodzików MOSiR Bochnia kontynuuje swoją dobrą passę, wygrywając Międzynarodowy Turniej w Niemczech oraz trzeci mecz z rzędu w lidze.

Wawel - MOSiR 0-2 (0-0)
40' Matlęga asysta Matras Piotr
42' Matras Piotr


Najbliższe spotkania
Już w sobotę 25 maja trampkarze MOSiR Bochnia gościć będa na stadionie przy ul. Parkowej MKS Poprad Muszyne . Początek spotkania o godz. 11.00.
W tym samym miejscu młodzicy MOSiR rozegrają we wtorek 28 maja mecz z Okocimskim. Początek o godz. 18.30.
Wstęp wolny.