Aktualności

Wygrana młodzików w meczu z Termalicą! /+ zapowiedzi kolejnych meczów2017-04-24

W piątek 21 kwietnia po zaciętym meczu młodzicy biorący udział w rozgrywkach I tarnowskiej ligi okręgowej piłki nożnej pokonali na swoim stadionie Termalicę Niecieczę. Zwycięskiego gola strzelił Kacper Pawlik!


286_IMG_2911MOSiR Bochnia & Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS 1:0

Skład zespołu MOSiR Bochnia:
Szymon Cierniak (bramkarz), Tomasz Popiołek, Dawid Skrzypek, Kacper Pawlik 1, Kacper Więsek, Bartosz Palej, Filip Budzyn, Maksymilian Rachwał, Filip Budyn, Wiktor Zaleński, Michał Wilk (kapitan) oraz Oksar Mroczek (bramkarz), Stanisław Szydłowski i Franciszek Wnęk.

626_IMG_2925


Gratulacje dla całego zespołu, trenowanego przez Marcina Leśniaka.


Więcej zdjęć z meczu na stronie Facebook-a MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

W najbliższy wtorek 25 kwietnia młodzicy w ramach I okręgowej ligi rozegrają wyjazdowe spotkanie  z drużyną LUKS Radłovia Radłów. Natomiast u nas będziemy mogli im kibicować 7 maja, kiedy to gościć będą WKS Szreniawę Nowy Wiśnicz (początek tego spotkania przewidziany jest o godz. 10.00).

W CZWARTEK RUSZA  LIGA PODOKRĘGU BOCHEŃSKIEGO MŁODZIKÓW!
Miło nam poinformować, że już w tym tygodniu ruszają rozgrywki w ramach podokręgu bocheńskiego piłki nożnej młodzików. W pierwszej kolejce 27 kwietnia nasi zawodnicy gościć będą Czarnych Kobyle. Trzymamy kciuki za chłopców, którzy w rundzie wiosennej występują pod opieką Marcina Leśniaka i Kamila Szewczyka. Poczatek o godz. 16.00.

ZAPRASZAMY NA MECZ TRAMPKARZY 30 KWIETNIA
Przy okazji przypominamy, że w najbliższą niedzielę 30 kwietnia  na murawie bocheńskiego Stadionu im. dr. W. Krupy trampkarze, biorący udział w rozgrywkach małopolskiej ligi, gościć będą zespół Akademii Piłkarskiej 21 Kraków.  Początek meczu o godz. 10.00.