Aktualności

Wygrana po przerwie2010-04-25

III liga piłki ręcznej seniorów

Po dwutygodniowej przerwie, spowodowanej żałobą narodową, rozegrano kolejne spotkania trzeciej ligi piłkarzy ręcznych. Rozgrywki wkroczyły w fazę play off, w której zespoły walczą o lokaty końcowe.

Naszym "mosirowcom", po zajęciu trzeciego miejsca w grupie B, przyszło  zmierzyć się dzisiaj z drużyną UKS Krakowiak 85'. Lepsi okazali się ręczni z Bochni, wygrywając 35:30. Mecz mógł się podobać, gdyż wynik oscylował przez długi czas wokół  remisu. Dopiero w końcówce nasi szczypiorniści zwiększyli przewagę do 5 trafień 19:14. Druga połowa to dobra gra gospdarzy, którzy w 46 minucie prowadzili 27:20, a w 55 33:24.Goście jednak łatwo się nie poddali, oddając w końcówce meczu 4 celne trafienia i ustalając wynik meczu na 35:30.
Najwięcej bramek dla gości zdobył Dawid Podsiadło 15, natomiast dla bochnian Maciej Imiołek 9 oraz Łukasz Cepak i Jakub Wrona po 8.

Kolejne spotkanie rewanżowe zaplanowano na 9 maja i wtedy bochnianie rozegrają mecz o piąte miejsce, startując z zaliczką 5 bramek.
Przypomnijmy, iż w III lidze seniorów bierze udział 8 drużyn, rozgrywających mecze w dwóch grupach. Kolejnym etapem gier jest obecnie trwająca faza rozgrywek w systemie play off.