Aktualności

Wygrana z Pszczółką2015-10-05

Druga kolejka i ładna wygrana. Po pierwszym meczu w Bochni tym razem na wyjeździe nasi siatkarze zdobyli zwycięstwo w Lublinie, gdzie spotkali się z drużyną LKPS Pszczółka.

Pierwszy set należał do gospodarzy, więc nasi siatkarze musieli zostać do dalszej części meczu mocno zmotywowani przez trenera Roberta Banaszaka. Było to widoczne w kolejnych częściach spotkania. W drugiej partii to już nasza reprezentacja objęła prowadzenie. Tutaj na szczególne wyróżnienie zasługiwał Konrad Stajer, który zdobywał punkty dobrym blokiem. W trzecim secie doskonale serwował Paweł Samborski. W czwartym było trochę nerwowych sytuacji, ale ostatecznie nasi siatkarze zrobili wszystko co mogli, aby "miód spłynął na serce naszych kibiców" i przywieźli do Bochni zwycięstwo 3:1!

LKPS Pszczółka Lublin – MOSiR Bochnia 1:3 (25:20, 16:25, 20:25, 21:25)

Zespół Contimax MOSiR Bochnia wystąpił w składzie: Jakub Habel, Paweł Samborski, Konrad Stajer, Dawid Konieczny, Roman Kącki, Jakub Zmarz, Bartosz Luks (libero), Maciej Grajoszek, Szymon Ściślak, Mateusz Jarzyna.

Polecamy relację z tego spotkania na stronie sportomaksu (kliknij tutaj) oraz zdjęcia z meczu na stronie internetowej lubsport (kliknij tutaj).

NASTĘPNY MECZ U NAS!
Zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się w Bochni. W najbliższą sobotę Contimax MOSiR Bochnia gościł będzie ASPS Avię Świdnik. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30.

Bieżące informacje na temat drużyny są też dostępne są na Facebooku Contimax MOSiR Bochnia - piłka siatkowa

Szkolenie zawodników i rozgrywki II ligi piłki siatkowej mężczyzn  są wspierane finansowo przez Gminę Miasta Bochnia oraz CONTIMAX S.A. - Producenta Przetworów Rybnych.