Aktualności

Wysoka pozycja młodzików MOSiR Bochnia w tabeli małopolskiej ligi piłki nożnej2013-06-23

MOSiR Bochnia - Tarnovia 4-1(3-0)

8' Matlęga asysta Korta
17' Burek asysta Matras Paweł
28' Kocot asysta Burek

34' bramka dla Tarnovii
39' Burek asysta Dymura


Swoją dobrą dyspozycję w tym sezonie potwierdzili w ostatniej kolejce młodzicy MOSiR-u pokonując w piątek (21 czerwca) u siebie Tarnovię Tarnów 4-1.

                          Pierwsze akcje i determinacja z jaką wyszli młodzi bochnianie przyniosła im prowadzenie w 8 minucie. Miękką wrzutkę Korty na bramkę zamienił najlepszy strzelec tego sezonu Matlęga. W 17 minucie miała miejsce najładniejsza akcja całego meczu. Po prostopadłym podaniu Burkowicza Paweł Matras pociągnął lewą stroną i zagrał do nabiegającego Burka, który umieścił piłkę w pustej bramce. Przed przerwą wynik podwyższył Kocot, który skorzystał z przebitej piłki przez Burka i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza.
Po przerwie kontaktową bramkę strzelili goście. Jednak gospodarze odpowiedzieli pięć minut później, gdy podanie Dymury wykorzystał Burek. Wysoka temperatura i upalne słońce sprawiło, że więcej bramek nie oglądaliśmy, jednak z wielkim uznaniem przyznać trzeba, że piłkarze obu drużyn włożyli wiele sił i serca w to spotkanie.
W 58 minucie miała bardzo miła uroczystość związana z odejściem zawodnika Tarnovii Kacpra Ostrowskiego do warszawskiej Legi. Zawodnicy obu drużyn podczas zmiany utworzyli szpaler i brawami pożegnali swojego kolegę, a trenerzy wręczyli mu pamiątkową koszulkę. Po paru minutach sędzia zakończył to spotkanie, a podopieczni trenera Janusza Piątka świętowali zasłużone zwycięstwo, które w ostatecznym rozrachunku zagwarantowało im bardzo wysokie 4 miejsce w tabeli.

Kopia_druzyna_J._Pi__tka_2013_IMG_8044
Na zdj. drużyna młodzików MOSiR Bochnia
z trenerem Januszem Piątkiem ( w środku) i kierownikiem zespołu  Januszem Smoleniem.

Serdecznie gratulujemy młodzikom MOSiR-u postawy w całym sezonie i życzymy im dalszych sukcesów.