Aktualności

Wysoka wygrana młodzików MOSiR Bochnia z Radłowem! / + zapowiedzi najbliższych spotkań2017-04-26

We wtorek 25 kwietnia  zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Bochni rozegrali awansem (z 28.04.2017 r.)  wyjazdowy mecz w ramach tarnowskiej I okręgowej ligi piłki nożnej młodzików z Radłovią Radłowem. Bochnianie wygrali różnicą  aż siedmiu bramek!

 LUKS Radłovia Radłów & MOSiR Bochnia 2:9 (1:3)

MOSiR reprezentowali i bramki dla naszego klubu zdobyli: Kacper Pawlik 3, Filip Budyn 3, Kacper Więsek 2, Franciszek Wnęk 1, Szymon Cierniak (bramkarz), Tomasz Popiołek, Dawid Skrzypek,  Bartosz Palej, Filip Budzyn, Maksymilian Rachwał,  Wiktor Zaleński, Michał Wilk (kapitan) oraz Oksar Mroczek (bramkarz) i Stanisław Szydłowski.

Było to już czwarte spotkanie w ramach rozpoczętej z końcem marca wiosennej rundy i trzecie wygrane. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu podopieczni trenera Marcina Leśniaka pokonali Tarnovię Tarnów 4:0,  w drugim zremisowali z Unią Tarnów II 3:3, a w trzecim wygrali z Niecieczą 1:0. Można więc powiedzieć, że dobra passa trwa i młodzicy są rzeczywiście w dobrej formie.

Zdjęcie użytkownika Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.KOLEJNY MECZ MŁODZIKÓW U NAS!
Kolejny mecz młodzicy M. Leśniaka rozegrają w niedzielę 7 maja, kiedy to będą u siebie gościć WKS Szreniawą Nowy Wiśnicz. Początek spotkania o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania!


W CZWARTEK RUSZA  LIGA PODOKRĘGU BOCHEŃSKIEGO MŁODZIKÓW!
Przy okazji relacji z meczu z Radłovią miło nam poinformować, że już w tym tygodniu ruszają rozgrywki w ramach bocheńskiego podokręgu  piłki nożnej młodzików. W pierwszej kolejce, która zostanie rozegrana  w czwartek 27 kwietnia, nasi zawodnicy gościć będą Czarnych Kobyle. Trzymamy kciuki za chłopców, którzy w rundzie wiosennej występują pod opieką Marcina Leśniaka i Kamila Szewczyka. Początek meczu o godz. 16.00.

ZAPRASZAMY NA MECZ TRAMPKARZY 30 KWIETNIA
Przypominamy też, że w najbliższą niedzielę 30 kwietnia  na murawie bocheńskiego Stadionu im. dr. W. Krupy trampkarze, biorący udział w rozgrywkach małopolskiej ligi, gościć będą zespół Akademii Piłkarskiej 21 Kraków.  Początek meczu o godz. 10.00.