Aktualności

Zajęcia szczypiornistów z przedszkolakami2014-10-31

IMG_4652

We wtorek 28 października 2014r. w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego odbyły się zajęcia sportowe, których uczestnikami były dzieci Miejskiego Przedszkola nr 2 w Bochni (grupa 5-a) oraz juniorzy młodsi sekcji piłki ręcznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

IMG_4563

Zajęcia przeprowadził trener Marcin Bożek w ramach programu "Biegajmy razem". W przedsięwzięcie zaangażowani zostali zawodnicy, którzy bezpośrednio ćwiczyli z dziećmi, biegając i bawiąc się piłkami. 

IMG_4565IMG_4591IMG_4581- Wszyscy uczestnicy bawili się bardzo dobrze i chciałbym pochwalić tutaj swoich szczypiornistów -mówi trener - za zaangażowanie, cierpliwość i życzliwość wobec dzieci.- O wspaniałej atmosferze może świadczyć relacja przedszkolaków, które po zakończeniu "treningu" na drugi dzień ciągle dopytywały się "kiedy będzie następny raz na dużej sali". - Zajęcia ponadto pozwoliły zintegrować zespół juniorów młodszych oraz uwypuklić ich cechy charakteru, których wcześniej nie przejawiali:-) - podkreśla M. Bożek i dodaje - Miejmy nadzieję, że wszystkie przedszkolaki w przyszłości będą uprawiać piłkę ręczną.-

IMG_4649IMG_4664IMG_4662

Na koniec zajęć każde z dzieci oraz panie opiekunki otrzymały pamiątkowe gadżety.

.

Więcej zdjęć na  Facebook-u Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni -( kliknij tutaj )


Informacja z ostatniej chwili!
Marcin Bożek, prowadzący w MOSiR Bochnia opisany wyżej zespół juniorów młodszych,  został trenerem pierwszoligowego zespołu szczypiornistów SPR Tarnów (czytaj więcej - kliknij tutaj).