Aktualności

Złoto, 5 i 7-e miejsca bochnian na WARSAW JUDO OPEN 24-25.09.2016 !2016-09-27

W miniony weekend 24-25 września 2016 r. zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni brali udział w renomowanym, międzynarodowym turnieju XVIII WARSAW JUDO OPEN Juniorów Młodszych i Młodzików.

10612931_780772158635015_7217177186556425227_n

W zawodach startowało 1396 zawodników z 27 państw. Rywalizowały 103 kluby, w tym MOSiR Bochnia, która uplasowała się na 30 miejscu.

I miejsce wywalczył Krzysztof Kozak w kategorii 60 kg U20. Zwyciężył on w 5 walkach. Był jedynym Polakiem w I ósemce turnieju (startowało 33 zawodników).

V miejsce zajęła Wiktoria Żabczyńska U15 57 kg
VII miejsca:
Iza Wszołek U17 44 kg
Julia Gut U15 63 kg

Listy walk (kliknij tutaj)

Wśród gości honorowych turnieju byli najwybitniejsi polscy judocy: dwukrotny Mistrz Olimpijski Waldemar Legień i Mistrz Olimpijski Paweł Nastula. Przypomnijmy, że P. Nastula był także gościem XII Międzynarodowego Turnieju Judo w Kopalni Soli Bochnia w 2009 roku.

Gratulujemy naszym zawodnikom, którzy reprezentowali Bochnię na warszawskim Torwarze.
Głównym organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Judo Ryś z Ursynowa, a współorganizatorem Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo oraz Hala Sportowa Torwar.

Zapraszamy do galerii zdjęć na facebook-u organizatora - dzień pierwszy (kliknij tutaj), dzień drugi (kliknij tutaj).