Aktualności

Zwycięski remis z Tarnovią2015-06-15

Zbliżamy się do zamknięcia wiosennego sezonu piłkarskiego i mamy dobrą informację dla osób wspierających naszych trampkarzy, którzy walcząc w małopolskiej lidze przeszli do dalszej części rozgrywek.

ZWYCIĘSKI REMIS
Remisem zakończyło się niedzielne (14 czerwca) wyjazdowe spotkanie pomiędzy trampkarzami Tarnovii, a MOSiR-u. Podział punktów okazał się zwycięski dla bochnian, którzy dzięki temu awansowali do półfinałów Mistrzostw Małopolski. W meczu o finał spotkają się w Krakowie z AP 21.

Tarnovia - MOSiR   1-1 (0-0)

59 minuta Burkowicz asysta Palonek
65 min.Tarnovia

MOSiR Bochnię reprezentowali: Seweryn - Nagrodzki, Korta, Smoleń, Matras Paweł ,Kocot (Jastrzębski), Matlęga,, Kamieniecki , Burkowicz , Matras Piotr , Palonek.
Trener Janusz Piątek.

PRZEBIEG DECYDUJĄCEGO MECZU
Pierwsza połowa była wyrównana, zawodnicy obu drużyn nie wykorzystywali swoich nielicznych okazji. W drugiej części lepiej prezentował się MOSiR, którego piłkarze nie wykorzystali czterech groźnych akcji. Dopiero w 59 minucie wrzutkę Palonka strzałem głową na bramkę zamienił Burkowicz. Gospodarze (którzy musieli wygrać, aby wyprzedzić MOSiR w tabeli) rzucili się do odrabiania strat. W 65 minucie Tarnovia doprowadziła do wyrównania, kiedy to skutecznie dobiła strzał po rzucie wolnym. W końcówce zawodnicy z Tarnowa próbowali zdobyć zwycięskiego gola, jednak nasi piłkarze skutecznie wybronili wynik i to oni cieszyli się z awansu do dalszego etapu rozgrywek.

DALSZE ROZGRYWKI
Już w najbliższą środę (17 czerwca) podopieczni Janusza Piątka rozegrają na wyjeździe wspomniany mecz półfinałowy z AP 21 Kraków. TRZYMAMY KCIUKI!