Aktualności

Bieg Majora Bacy - utrudnienia w ruchu!2017-07-27

W dniu 6 sierpnia 2017 r. (niedziela) w godzinach 15.30 - 18.00 ulice Chodenicka, Karosek, Wodociągowa będą wyłączone z ruchu samochodowego z powodu organizacji XXIV Memoriałowego Biegu Majora Bacy.

Za utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy.

Trasa biegu na 10 km: START – ul. Chodenicka, ul. Karosek, ul. Wodociągowa- dwie pętle, META: plac przy budynku OSP Chodenice.

Mapa Biegu

Organizatorzy zapewniają dwa punkty nawadniania na trasie oraz wodę na mecie biegu. Będą ustawione również zraszacze wody.

Nie tylko 10 km!

Oprócz rywalizacji na 10 km (start o godz. 16:00) odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godzinę 15:00, czyli godzinę przed startem głównego biegu. Dystans jaki zawodnicy mają do pokonania uzależniony jest od wieku uczestników. Biegi dla dzieci będą rozgrywane w następujących kategoriach wiekowych: do 8, do 12 i do 16 lat.

Zapisy na bieg dla najmłodszych ułatwi wcześniejsze wydrukowanie i podpisanie zgody rodzica/opiekuna na udział uczestnika.- kliknij tutaj

Biegom towarzyszy Piknik nad Rabą. W jego programie będzie wiele atrakcji dla całych rodzin, które przybędą kibicować biegaczom- program Pikniku

Biuro zawodów: Budynek OSP Chodenice ul. Chodenicka, Bochnia, będzie czynne 6 sierpnia od godz. 13:30 do 15:30.

Więcej na temat imprezy (w tym regulamin) można przeczytać na stronie www.mosir.bochnia.pl