Aktualności

II miejsce juniorek MOSiR Bochnia w Turnieju o Puchar Szkoły Gortata w Krakowie2017-09-25

Juniorki MOSiR Bochnia w sobotę i niedzielę (23 i 24 września 2017 r.) uczestniczyły w turnieju o Puchar Szkoły Gortata w Krakowie.

Juniorki_o_puchar_Gortata_23_24.09.2017

Bochnianki choć zmuszone były grać w turnieju w większości kadetkami (rocznik dwa lata młodszy), zaprezentowały się bardzo dobrze.

MOSiR Bochnia - UKS Trójka Żyrardów 61: 55 (22:11, 6:21, 22:7, 11:16)
To był mecz walki przez całe 40 minut. W 3 kwarcie bochnianki grały świetnie w obronie, co pozwoliło im wypracować bezpieczną przewagę. Świetnie spisywała się Julia Fortuna, która zdobyła ostatnich 9 punktów w meczu, a Dziadoń i Ochel wzorowo grały w obronie.
Punkty dla MOSiR: Fortuna 21, Lekka 9, Ochel 7, Dziadoń 6, Czekaj 6, Krawiec 4, Wilk 4, Hamuda 4,

MOSiR Bochnia - MKS PM Tarnów 75:69 (22:20,15:16,18:23,20:10)
Mecz, w którym panował chaos i mnóstwo błędów. Na szczęście w ostatniej kwarcie mosirki zwarły szyki, a serie punktową (7p) zaliczyła Weronika Wilk, która to znacznie przyczyniła się do zwycięstwa.
Punkty: Fortuna 18, Dziadoń 14, Ochel 12, Wilk 9, Lekka 8, Hamuda 8, Krawiec 6,

W ostatnim meczu wysoko przegrywamy z gospodarzem 83:57 i ostatecznie zdobywamy 2 miejsce.

Dominika Dziadoń- MVP Drużyny
Julia Fortuna - All Stars Team

MOSiR Bochnia reprezentowały: Julia Fortuna, Dominika Dziadoń, Emanuela Lekka, Agnieszka Krawiec, Kinga Ochel, Weronika Wilk, Agnieszka Blum, Alicja Hamuda, Gabriela Czekaj, Zuzanna Dziadoń
Trenerzy: Rafał Sroka, Maciej Starowicz.

21766294_1482118218542641_6791456048148598358_n_1

Dziewczęta w przerwie między meczami miały okazję zwiedzić studio TVP w Krakowie.

21765042_1482118248542638_1569744587189178623_n

Więcej zdjęć z Turnieju na stronie Facebooka, poświęconej naszym koszykarkom (kliknij tutaj).