Aktualności

Inauguracja rozgrywek kadetek A - mecz z Wisłą2017-10-21

Kadetki A w minioną sobotę 21 października zainaugurowały rozgrywki w nowym sezonie. Na samym początku przyszło nam stoczyć ciężki bój z bardzo mocnym przeciwnikiem z Krakowa Can-Pack Wisła, który od nowego sezonu wzmocnił się wieloma zawodniczkami.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze, wygrywając nieznacznie dwie pierwsze kwarty 16:15 i 23:20. Niestety w trzeciej kwarcie inicjatywę przejęła Wisła i wygrała tą część meczu 19:10 i czwartą 22:16 na co olbrzymi wpływ miało opuszczenie boiska przez cztery nasze zawodniczki za 5 przewinień. Dziewczyny dzielnie walczyły do końca o każdy punkt, ale niestety cały mecz przegraliśmy 65:76.

MOSiR Bochnia & TS Wisła Can-PAck Kraków 65:76

Należy dodać, że graliśmy bez naszego kapitana Gaby Czekaj, która z powodu kontuzji nie mogła pomóc nam na boisku.

W meczu grały: Sara Marczyk 14, Dziadoń Zuza 4, Emanuela Lekka 23, Agnieszka Krawiec 5, Gołas Emilka 2, Zuza Kierońska 5, Ola Podsiadło 6, Weronika Wilk 6, Gaba Leśniowska, Magda Mazurek, Ania Gnutek, Jagoda Rogusz.