Aktualności

Piękny start piłkarzy MOSiR Bochnia w rozgrywkach bocheńskiego Podokręgu !2017-09-19

W poniedziałek 18 września w odstępie zaledwie jednej godziny zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpoczęli  dwa mecze w ramach rozgrywek bocheńskiego Podokręgu Piłki Nożnej. W obydwu odnieśli zasłużone zwycięstwa!

KRÓLOWIE STADIONU - młodzicy
To jak najbardziej odpowiedni tytuł dla młodzików MOSiR II, którzy o 16-ej weszli na murawę bocheńskiego Stadionu im. W. Krupy. To był ich pierwszy mecz w opisywanych rozgrywkach, chociaż przed nimi jeszcze zaległe spotkanie z 9 września.

626_IMG_8537

Przy takich spotkaniach, szczególnie wśród młodych zespołów, trudno wróżyć wynik, ale chyba nikt z obserwujących grę nie spodziewał się aż takiego pogromu Chronowa. Bochnianie od samego początku strzelali bramka za bramką, co kilka minut, czasami co minutę, a nawet dwie w jednej minucie (w 37-ej). Oczywiście najwięcej sił i zapału bocheńscy piłkarze, szkoleni przez  trenerów Kamila Szewczyka i Mirosława Sobieszczyka, mieli w pierwszej połowie meczu i wtedy to strzelili aż 16 bramek. W drugiej połowie zdobyli kolejnych 6.

MOSiR II Bochnia & Gryf Chronów 22:0

626_IMG_8530

Najlepszym strzelcem w spotkaniu był Mateusz Plewniak, który celnie skierował piłkę do bramki przeciwnika  aż 7 razy.

Skład zespołu młodzików MOSiR II Bochnia:
Piotr Król 4, Daniel Marciniec,  Emanuel Piwowarczyk, Mateusz Plewniak 7, Kacper Rajca 3, Kacper Serafin 3,  Szymon Stano 1, Patryk Szwed 1, Iwo Wolnik 1 oraz Filip Grzywacz, Maciej Rachwał i Franciszek Zienkowski 2.

626_IMG_8535

Więcej zdjęć ze spotkania z Chronowem umieściliśmy na Facebooku MOSiR Bochnia (kliknij tutaj).

WIŚNICZ RÓWNIEŻ POKONANY
Godzinę później (o 17-ej) na boisko przy ul. Chodenickiej w Bochni wchodzili trampkarze, którzy gościli u siebie WKS II Szreniawę. dla podopiecznych trenera Marcina Leśniaka było to już drugie spotkanie w ramach rozgrywek Podokręgu. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce pokonali oni wysoko Borek (0:11). Tym razem ich przeciwnikami byli wiśniczanie. W tym starciu również dużo mocniejsi okazali się gospodarze, którzy zdobyli 8 bramek przy tylko jednej straconej.

MOSiR II Bochnia & WKS II Szreniawa Nowy Wiśnicz 8:1

JAKI MECZ W NAJBLIŻSZYM CZASIE?
Młodzicy MOSiR Bochnia w ramach małopolskiej ligi rozegrają w środę 20 września mecz z  Czarnymi Kobyle. Początek spotkania o godz. 17.00.