AAA

KONKURENCJE DODATKOWE

Klasyfikacja strzelców:

Klasy IV Klasy V
LP Imię i Nazwisko drużyna bramki mecze
LP Imię i Nazwisko drużyna bramki mecze
1 Antoni Kasperski SP 1 Bochnia 12 3
1 Bartosz Kołodziej SP 4 Bochnia 15 4
2 Przemysław Ziółko SP Proszówki 4 3
2 Aleksandra Jędrzejczyk SP Szarów 9 4
3 Witold Jaszczyński SP 5 Bochnia 4 3
3 Bartosz Król, 5B SP 2 Bochnia 7 4
4 Piotr Tobiasz SP 5 II Bochnia 4 3
4 Adam Kłósek SP 5 Bochnia 7 3
5 Kamil Cisoń SP Gawłów 3 3
5 Karol Cichoń SP 4 Bochnia 6 4
6 Jakub Jarosz SP 4 Bochnia 3 3
6 Maciej Ryncarz SP 2 Bochnia 5 4
7 Bartosz Zaleski SP Proszówki 3 3
7 Adam Cudejko SP Żegocina 4 4
8 Igor Pala SP 1 Bochnia 3 3
8 Mikołaj Nowak SP 5 Bochnia 4 3
9 Dawid Goryczko SP 4 Bochnia 2 3
9 Łucja Mucha SP Szarów 3 4
10 Bartosz Cieśla SP 4 Bochnia 2 3
10 Dawid Ignacyk SP Gawłów 3 4
11 Olaf Wojtalik SP 2 Bochnia 2 3
11 Piotr Broszkiewicz SP 2 Bochnia 3 4
12 Dawid Maciejasz SP 5 II Bochnia 2 3
12 Kamil Bochenek SP Kłaj 3 2
13 Oliwier Ptaszek SP Żegocina 1 3
13 Wiktor Nowak SP Kłaj 3 2
14 Przemysław Gołąb SP Żegocina 1 3
14 Tomasz Kielar SP 5 Bochnia 3 3
15 Oskar Pabian SP Gawłów 1 3
15 Dawid Wiśniewski SP 1 Bochnia 3 3
16 Fryderyk Sowa SP 2 Bochnia 1 3
16 Antoni Kasperski SP 1 Bochnia 3 3
17 Jakub Moskalik SP 2 Bochnia 1 3
17 Gabriela Sądel SP Żegocina 2 4
18 Patryk Kaczmarczyk SP 7 Bochnia 1 1
18 Joanna Grabiasz SP Żegocina 2 4
19 Marcin Palej SP 7 Bochnia 1 1
19 Karolina Janiczek SP Żegocina 2 4
20 Stanisław Babicz SP 5 Bochnia 1 3
20 Amelia Nosek SP Szarów 2 4
21 Bartosz Rojek SP 5 Bochnia 1 3
21 Julia Jach SP Szarów 2 4
22 Aleksander Paluch SP 5 Bochnia 1 3
22 Bartosz Jonak SP 2 Bochnia 2 4
23 Karol Łach SP 1 Bochnia 1 3
23 Bartosz Król, 5C SP 2 Bochnia 2 4
24 Sebastian Duda SP 5 II Bochnia 1 3
24 Kacper Herjan SP Proszówki 2 3
25




25 Kacper Kłósek SP 5 Bochnia 2 3
26




26 Gabriela Rakoczy SP Łapczyca 2 3
27




27 Karol Kasprzyk SP Łapczyca 2 3
28




28 Maciej Niedźwiedź SP Szarów 1 4
29




29 Jakub Figura SP Gawłów 1 4
30




30 Igor Waśko SP Gawłów 1 4
31




31 Michał Hysz SP Gawłów 1 4
32




32 Michał Waśniowski SP 2 Bochnia 1 4
33




33 Hubert Gwęzowski SP Kłaj 1 2
34




34 Bartosz Dumański SP 2 Brzesko 1 2
35




35 Jakub Polek SP Proszówki 1 3
36




36 Kacper Kuchno SP Proszówki 1 3
37




37 Bartosz Kokoszka SP 5 Bochnia 1 3
38




38 Kornel Szewczyk SP 5 Bochnia 1 3
39




39 Jan Kalinowski SP 5 Bochnia 1 3
40




40 Kacper Grabias SP 5 Bochnia 1 3
41




41 Dawid Mirek SP Łapczyca 1 3

Konkurencja Skocznościowa:

Klasy IV
Klasy V
LP Imię i Nazwisko drużyna skok
LP Imię i Nazwisko drużyna skok
1 Dawid Goryczko SP 4 Bochnia 7,34
1 Michał Waśniowski SP 2 Bochnia 8,32
2 Jakub Jarosz SP 4 Bochnia 7,6
2 Bartosz Kołodziej SP 4 Bochnia 8,59
3 Szymon Bajda SP 4 Bochnia 7,78
3 Kacper Stanek SP 2 Bochnia 8,83
4 Jakub Brzęk SP 1 Bochnia 8,92
4 Julia Kuźniar SP Łapczyca 8,96
5 Wiktor Głogowski SP 2 Bochnia 9,09
5 Mateusz Krok SP 4 Bochnia 9,03
6 Dominik Borgosz SP 4 Bochnia 9,21
6 Wojciech Janik SP 4 Bochnia 9,07
7 Olaf Wojtalik SP 2 Bochnia 9,35
7 Bartosz Dumański SP 2 Brzesko 9,1
8 Jakub Moskalik SP 2 Bochnia 9,39
8 Jan Błachut SP 7 Bochnia 9,28
9 Antoni Kasperski SP 1 Bochnia 9,41
9 Maciej Ryncarz SP 2 Bochnia 9,3
10 Franciszek Węgrzyn SP 4 Bochnia 9,51
10 Krystian Studziński SP 4 Bochnia 9,3
11 Patryk Szarliński SP 1 Bochnia 9,6
11 Filip Babicz SP 2 Brzesko 9,32
12 Michał Cisak SP 1 Bochnia 9,62
12 Maciej Brust SP 7 Bochnia 9,53
13 Robert Jopek SP 1 Bochnia 9,88
13 Maksymilian Węgrzyn SP 4 Bochnia 9,59
14 Konrad Szwala SP 2 Bochnia 10,09
14 Igor Blecharski SP 2 Brzesko 9,84
15 Kacper Pawlik SP 7 Bochnia 10,15
15 Krzysztof Wasyłek SP 2 Brzesko 9,87
16 Przemhysław Gołąb SP Żegocina 10,28
16 Olaf Budyś SP 4 Bochnia 9,9
17 Bartosz Cieśla SP 4 Bochnia 10,28
17 Kamil Hajdo SP 2 Brzesko 9,98
18 Franciszek Śmiałek SP 2 Bochnia 10,29
18 Jakub Pacura SP 2 Brzesko 9,99
19 Karol Koczanowski SP 4 Bochnia 10,29
19 Bartosz Luksa SP 7 Bochnia 10,04
20 Antoni Borgosz Minihandball 10,32
20 Adam Cudejko SP Żegocina 10,05
21 Mateusz Kruk SP 1 Bochnia 10,36
21 Maksymilian Put SP 2 Brzesko 10,09
22 Maciej Warchoł SP 1 Bochnia 10,45
22 Emilia Szostak SP Łapczyca 10,2
23 Oliwier Ptaszek SP Żegocina 10,46
23 Dawid Krogulski SP 2 Bochnia 10,23
24 Grzegorz Klimek SP Gawłów 10,52
24 Bartosz Jonak SP 2 Bochnia 10,29
25 Karol Łach SP 1 Bochnia 10,6
25 Mateusz Stokłosa SP 2 Bochnia 10,35
26 Szymon Różyński SP 7 Bochnia 10,71
26 Wojciech Jarosz SP 2 Bochnia 10,39
27 Rafał Hnatów SP 1 Bochnia 10,76
27 Gabriela Rakoczy SP Łapczyca 10,4
28 Mateusz Węgrzyn SP 7 Bochnia 10,95
28 Karol Cichoń SP 4 Bochnia 10,42
29 Bartosz Kawula SP 7 Bochnia 10,95
29 Gabriel Sądel SP Żegocina 10,47
30 Joachim Ścisło Minihandball 11,17
30 Wiktor Piwowarski SP 2 Brzesko 10,58
31 Michał Wrona SP Żegocina 11,33
31 Karol Kasprzyk SP Łapczyca 10,6
32 Patryk Kaczmarczyk SP 7 Bochnia 11,38
32 Karol Kopacz SP Łapczyca 10,6
33 Wiktor Żukowski Minihandball 11,5
33 Mateusz Janiczek SP Żegocina 10,66
34 Wiktor Bratek SP 7 Bochnia 11,63
34 Maksymilian Długosz SP Łapczyca 10,8
35 Jakub Sojka SP 7 Bochnia 12,16
35 Bartosz Styrna SP 7 Bochnia 10,81
36 Jakub Halberda SP 7 Bochnia 12,19
36 Aleksandra Krysa SP Łapczyca 10,86
37 Mateusz Nosek SP Gawłów 12,61
37 Mateusz Szewczyk SP 2 Brzesko 10,87
38 Szymon Trojanowski SP 1 Bochnia 12,86
38 Aleksandra Flasza SP Łapczyca 10,9
39 Dawid Stańdo Minihandball 13,59
39 Maksymilian Pytka SP 2 Brzesko 10,95
40 Jan Czekaj SP 7 Bochnia 13,89
40 Dawid Mirek SP Łapczyca 11
41 Jakub Pobiedacz Minihandball 14,39
41 Sebastian Migdał SP Łapczyca 11
42 Marcin Palej SP 7 Bochnia 14,81
42 Julia Korta SP Łapczyca 11,1
43



43 Tomasz Gardziel SP 2 Bochnia 11,32
44



44 Szymon Karwasiński SP 2 Brzesko 11,45
45



45 Jakub Strzałka SP 7 Bochnia 11,59
46



46 Kacper Całka SP Łapczyca 11,9
47



47 Maciej Jonak SP 7 Bochnia 11,91
48



48 Dominik Kaim SP 7 Bochnia 12,07
49



49 Karol Statek SP 7 Bochnia 12,16
50



50 Kacper Machaj SP 7 Bochnia 12,58
51



51 Jakub Malaga SP 2 Brzesko 14,35
52



52 Wiktoria Bielak SP Łapczyca 22,2


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.