AAA

TERMINARZ I WYNIKI

Mecze grudniowe:

LP godz. Mecze: 11.12.2017
1 9:00 – 9:10 SP 4 Bochnia IV SP 1 Bochnia IV
2 9:15 – 9:25 SP 4 Bochnia V SP 1 Bochnia V
3 9:30 – 9:40 SP Proszówki IV SP Żegocina IV
4 9:45 - 9:55 SP Proszówki V SP Żegocina V
5 10:00 – 10:10 Minihandball IV SP 4 Bochnia IV
6 10:15 – 10:25 SP Szarów V SP Łapczyca V
7 10:30 – 10:40
      SP 1 Bochnia IV SP Proszówki IV
8 10:45 – 10:55        SP 1 Bochnia V SP Proszówki V
9 11:00 – 11:10 SP Żegocina IV Minihandball IV
10 11:15 – 11:25 SP Żegocina V SP Łapczyca V
11 11:30 – 11:40 SP 4 Bochnia IV SP Proszówki IV
12 11:45 – 11:55 SP 4 Bochnia V SP Proszówki V
13 12:00 – 12:10       SP 1 Bochnia V SP Szarów V
14 12:15 – 12:25       SP 1 Bochnia IV SP Żegocina IV
15 12:30 – 12:40       SP Proszówki V SP Szarów V
16 12:45 – 12:55       SP 1 Bochnia V
SP Żegocina V
17 13:00 – 13:10 SP 1 Bochnia IV
Minihandball IV
18 13:15 – 13:25 SP Łapczyca V SP 4 Bochnia V
19 13:30 – 13:40 SP Proszówki IV Minihandball IV




LP godz. Mecze: 12.12.2017
1 9:00 – 9:10 SP 7 Bochnia IV SP 2 Bochnia IV
2 9:15 – 9:25 SP 7 Bochnia V SP 2 Bochnia V
3 9:30 – 9:40 SP Kłaj IV SP Gawłów IV
4 9:45 - 9:55 SP Kłaj V SP Gawłów V
5 10:00 – 10:10 SP 5 II Bochnia IV SP Gawłów IV
6 10:15 – 10:25 SP 2 Brzesko V SP 5 Bochnia V
7 10:30 – 10:40 SP 2 Bochnia IV SP Kłaj IV
8 10:45 – 10:55 SP 2 Bochnia V SP Kłaj V
9 11:00 – 11:10 SP 2 Bochnia IV SP 5 II Bochnia IV
10 11:15 – 11:25 SP 7 Bochnia V SP 2 Brzesko V
11 11:30 – 11:40 SP Gawłów IV SP 5 Bochnia IV
12 11:45 – 11:55 SP Gawłów V SP 5 Bochnia V
13 12:00 – 12:10 SP 7 Bochnia IV SP Kłaj IV
14 12:15 – 12:25 SP 5 Bochnia V SP 2 Bochnia V
15 12:30 – 12:40 SP 7 Bochnia V SP Kłaj V
16 12:45 – 12:55 SP 2 Brzesko V SP 2 Bochnia V
17 13:00 – 13:10 SP 7 Bochnia IV SP Gawłów IV
18 13:15 – 13:25 SP 7 Bochnia V SP Gawłów V
19 13:30 – 13:40 SP Kłaj IV SP 5 Bochnia IV
20 13:45 – 13:55 SP Kłaj V SP 5 Bochnia V

Mecze listopadowe:

Mecze: 14.11.2017 Wyniki
SP 4 Bochnia IV SP 2 Bochnia IV 0:3
SP 4 Bochnia V SP 2 Bochnia V 4:5
SP Gawłów IV SP Żegocina IV 2:1
SP Gawłów V SP Żegocina V 2:1
SP Szarów V SP 4 Bochnia V 3:7
SP 2 Bochnia IV SP Gawłów IV 2:1
SP 2 Bochnia V SP Gawłów V 2:0
SP Żegocina V SP Szarów V 5:4
SP 4 Bochnia IV SP Gawłów IV 2:3
SP 4 Bochnia V SP Gawłów V 3:4
SP 2 Bochnia IV SP Żegocina IV 0:1
SP 2 Bochnia V SP Żegocina V 5:0
SP Szarów V SP 2 Bochnia V 4:8
SP 4 Bochnia IV SP Żegocina IV 5:0
SP 4 Bochnia V SP Żegocina V 7:4
SP Gawłów V SP Szarów V 1:6
Mecze: 16.11.2017 Wyniki
Minihandball Mosir SP 7 Bochnia IV 0:2
SP 2 Brzesko V SP 7 Bochnia V 1:0
SP 2 Brzesko V SP Kłaj V 0:3
SP 7 Bochnia V SP Kłaj V 0:7
Mecze: 17.11.2017 Wyniki
SP 1 Bochnia IV SP 5 Bochnia IV 5:2
SP 1 Bochnia V SP 5 Bochnia V 2:8
SP Łapczyca IV SP Proszówki IV 3:0
SP Łapczyca V SP Proszówki V 2:1
SP 1 Bochnia IV SP Łapczyca IV 1:2
SP 1 Bochnia V SP Łapczyca V 2:1
SP 5 Bochnia IV SP Proszówki IV 2:6
SP 5 Bochnia V SP Proszówki V 6:2
SP 1 Bochnia IV SP Proszówki IV 8:1
SP 1 Bochnia V SP Proszówki V 2:1
SP 5 Bochnia IV SP Łapczyca IV 3:2
SP 5 Bochnia V SP Łapczyca V 6:1


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Mała Bocheńska Liga Piłki Ręcznej

    Sezon 2017/2018

Turnieje, imprezy

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.