Zawody szkolne - Gimnazjada 2016/17 - Powiatowe

Piłka Nożna Chłopców "6-ki" 2016/17

Powiatowe

Data: ZMIANA TERMINU !!! 10.05.2017r.(ŚRODA)

Godzina: 9.00

Miejsce: Sztuczna Murawa MOSiR Bochnia + ORLIK PSP Nr 7 w Bochni

W środę 10 maja 2017r., na sztucznej murawie MOSiR Bochnia oraz sztucznej murawie PSP Nr 7 w Bochni, odbyły się Zawody Powiatowe w Piłce Nożnej Chłopców "6-ki", rozgrywane w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.

Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn, dlatego w drodze losowania, zostały podzielone na dwie grupy: przy czym Gr. I rozgrywała swoje mecze na sztucznej murawie MOSIR-u Bochnia a Gr. II (dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły) na sztucznej murawie przy PSP Nr 7 w Bochni.

W zawodach wzięły udział drużyny:
- Gimnazjum Łąkta Górna
- Gimnazjum Trzciana
- Gimnazjum Nieszkowice Wielkie
- Gimnazjum Łapanów
- Gimnazjum Nr 1 Bochnia
-Gimnazjum  Kobyle
- V Gimnazjum MCE Bochnia
- Gimnazjum Rzezawa
- Gimnazjum  Mikluszowice
- Gimnazjum Lipnica Murowana

Zespoły podzielone na grupy rozegrały zawody systemem "każdy z każdym" a chłopcy każdorazowo spędzali na boisku po 12 minut. Zdobywcy miejsc I i II w każdej z grup, na sztucznej murawie MOSiR-u Bochnia, spotkali się w rundzie finałowej i walczyli o miejsca I - IV.

IMG_3830

Najlepsza drużyną, która zdobywając miejsce I uzyskała tym samym awans do Zawodów Rejonowych jest zespół z Gimnazjum w Kobylu.  Miejsce II wywalczyli chłopcy z Gimnazjum w Mikluszowicach, na miejscu III uplasowali się uczniowie Gimnazjum w Trzcianie a na miejscu IV znaleźli się zawodnicy Gimnazjum Nr 1 w Bochni, którzy w rzutach karnych przegrali walkę o miejsce III.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki:

GRUPA I

  • V Gimnazjum MCE Bochnia

  • Gimnazjum Kobyle

  • Gimnazjum Rzezawa

  • Gimnazjum Mikluszowice

  • Gimnazjum Lipnica Murowana

Lp.

SZKOŁA

WYNIK

1

Gimnazjum Mikluszowice – V Gimnazjum MCE Bochnia

2 : 0

2

Gimnazjum Lipnica Murowana – Gimnazjum Rzezawa

1 : 1

3

V Gimnazjum MCE Bochnia – Gimnazjum Kobyle

0 : 0

4

Gimnazjum Rzezawa – Gimnazjum Mikluszowice

0 : 2

5

Gimnazjum Lipnica Murowana – Gimnazjum Kobyle

0 : 0

6

Gimnazjum Rzezawa – V Gimnazjum MCE Bochnia

2 : 0

7

Gimnazjum Mikluszowice – Gimnazjum Lipnica Murowana

1 : 1

8

Gimnazjum Kobyle – Gimnazjum Rzezawa

1 : 1

9

V Gimnazjum MCE Bochnia – Gimnazjum Lipnica Murowana

2 : 1

10

Gimnazjum Kobyle – Gimnazjum Mikluszowice

1 : 0



TABELA

SZKOŁA

PUNKTY

Suma pkt.

MIEJSCE

Gimnazjum Mikluszowice

3

3

1

0

7

I

Gimnazjum Kobyle

1

1

1

3

6

II

Gimnazjum Rzezawa

1

0

3

1

5

III

V Gimnazjum MCE Bochnia

1

0

0

3

4

IV

Gimnazjum Lipnica Murowana

1

1

1

0

3

V



GRUPA II

  • Gimnazjum Łąkta Górna

  • Gimnazjum Trzciana

  • Gimnazjum Nieszkowice Wielkie

  • Gimnazjum Łapanów

  • Gimnazjum Nr 1 Bochnia

Lp.

SZKOŁA

WYNIK

1

Gimnazjum Łapanów – Gimnazjum Łąkta Górna

0 : 1

2

Gimnazjum Nr 1 Bochnia – Gimnazjum Nieszkowice Wielkie

2 : 0

3

Gimnazjum Łąkta Górna – Gimnazjum Trzciana

0 : 3

4

Gimnazjum Nieszkowice Wielkie – Gimnazjum Łapanów

0 : 1

5

Gimnazjum Nr 1 Bochnia – Gimnazjum Trzciana

0 : 2

6

Gimnazjum Nieszkowice Wielkie – Gimnazjum Łąkta Górna

0 : 1

7

Gimnazjum Łapanów – Gimnazjum Nr 1 Bochnia

0 : 3

8

Gimnazjum Trzciana – Gimnazjum Nieszkowice Wielkie

3 : 1

9

Gimnazjum Łąkta Górna – Gimnazjum Nr 1 Bochnia

1 : 4

10

Gimnazjum Trzciana – Gimnazjum Łapanów

4 : 0



TABELA

SZKOŁA

PUNKTY

Suma pkt.

MIEJSCE

Gimnazjum Trzciana

3

3

3

3

12

I

Gimnazjum Nr 1 Bochnia

0

3

3

3

9

II

Gimnazjum Łąkta Górna

0

3

3

0

6

III

Gimnazjum Łapanów

3

0

0

0

3

IV

Gimnazjum Nieszkowice Wielkie

0

0

0

0

0

V


MECZE PÓŁFINAŁOWE

1

Gimnazjum Mikluszowice –  Gimnazjum Nr 1 Bochnia

1 : 0

2

Gimnazjum Kobyle – Gimnazjum Trzciana

1 : 0


MECZE FINAŁOWE


1

Mecz o miejsce III


 Gimnazjum Nr 1 Bochnia – Gimnazjum Trzciana


2 : 2

karne 4 : 5

2

Mecz o miejsce I


Gimnazjum Mikluszowice – Gimnazjum Kobyle


3 : 0


TABELA KOŃCOWA

SZKOŁA

MIEJSCE

Gimnazjum Kobyle

I

awans

Gimnazjum Mikluszowice

II

Gimnazjum Trzciana

III

Gimnazjum Nr 1 Bochnia

IV

.


Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I - IV otrzymali pamiątkowe dyplomy a miejsc I - III również pamiątkowe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

 .

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

    Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.