Zawody szkolne - Gimnazjada 2016/17 - Powiatowe

Siatkówka Chłopców 2016/17

Powiatowe

Data: 23.03.2017r. (czwartek)

Godzina: 10.00

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

W czwartek 23 marca 2017r., na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, odbyły się Zawody Powiatowe w Siatkówce Chłopców, rozgrywane w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.

IMG_9552 IMG_9605 IMG_9604

Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn, zwycięzców eliminacji miejskich oraz gminnych:

  • Gimnazjum Nr 1 w Bochni
  • Gimnazjum w Królówce
  • Gimnazjum w Mikluszowicach
  • Gimnazjum w Lipnicy Murowanej
  • Gimnazjum w Rzezawie
  • Gimnazjum w Gawłowie
  • Gimnazjum w Sobolowie

Zawody rozegrano z podziałem na dwie grupy a chłopcy walczyli nie tylko o jak najwyższą lokatę ale również o awans do kolejnego etapu rozgrywek - Półfinału Wojewódzkiego - na który mógł liczyć tylko najlepszy zespół tych rozgrywek.

IMG_9653

Po stoczeniu kilku zaciętych "pojedynków" najlepszą drużyną został zespół z Gimnazjum w Królówce i to on już 28 marca w Krzeszowicach będzie walczył o miano Mistrza Rejonu Wielickiego.

Miejsce II wywalczyli chłopcy z Gimnazjum w Rzezawie, miejsce III zajęli uczniowie Gimnazjum w Lipnicy Murowanej a na miejscu IV znaleźli się chłopcy z Gimnazjum w Mikluszowicach.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

 .

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki zawodów:

GRUPA I

  • Gimnazjum w Gawłowie

  • Publiczne Gimnazjum w Lipnicy Murowanej

  • Gimnazjum w Sobolowie

  • Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Lp.

SZKOŁA

WYNIK

1

Gimnazjum Gawłów – Gimnazjum Lipnica Murowana

0 : 2

13:20 / 17:20

2

Gimnazjum Sobolów – Gimnazjum Rzezawa

0 : 2

14:20 / 15:20

3

Gimnazjum Gawłów – Gimnazjum Sobolów

1 : 2

13:20 / 20:17 / 13:15

4

Gimnazjum Lipnica Murowana – Gimnazjum Rzezawa

0 : 2

15:20 / 15:20

5

Gimnazjum Gawłów – Gimnazjum Rzezawa

0 : 2

22:24 / 9:20

6

Gimnazjum Lipnica Murowana – Gimnazjum Sobolów

2 : 1

20:18 / 12:20 / 17:15



TABELA

SZKOŁA

PUNKTY

SUMA pkt.

MIEJSCE

Gimnazjum Rzezawa

2

2

2

6

I

Gimnazjum Lipnica Murowana

2

1

2

5

II

Gimnazjum Sobolów

1

2

1

4

III

Gimnazjum Gawłów

1

1

1

3

IV



GRUPA II

  • Gimnazjum Nr 1 w Bochni

  • Gimnazjum w Mikluszowicach

  • Gimnazjum w Królówce

Lp.

SZKOŁA

WYNIK

1

Gimnazjum Nr 1 Bochnia – Gimnazjum Mikluszowice

1 : 2

16:20 / 20:17 / 11:15

2

Gimnazjum Mikluszowice – Gimnazjum Królówka

1 : 2

20:17 / 19:21 / 11:15

3

Gimnazjum Królówka – Gimnazjum Nr 1 Bochnia

2 : 0

20:11 / 21:19



TABELA

SZKOŁA

PUNKTY

SUMA pkt.

MIEJSCE

Gimnazjum Królówka

2

2


4

I

Gimnazjum Milkuszowice

2

1


3

II

Gimnazjum Nr 1 Bochnia

1

2


2

III



MECZ O MIEJSCE III

Gimnazjum Mikluszowice – Gimnazjum Lipnica Murowana

1 : 2

17:20 / 20:13 / 17:19



MECZ O MIEJSCE I

Gimnazjum Królówka – Gimnazjum Rzezawa

2 : 0

20:16 / 20:17


IMG_9649

TABELA KOŃCOWA

SZKOŁA

MIEJSCE

Gimnazjum w Królówce

I

awans

Gimnazjum w Rzezawie

II

Gimnazjum w Lipnicy Murowanej

III

Gimnazjum w Sobolowie

IV



Na zakończenie drużyny z miejsc I- IV otrzymały pamiątkowe dyplomy a z miejsc I - III dodatkowo również pamiątkowe puchaty ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

 .

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

    Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.