Zawody szkolne - Szkoła podstawowa 2016/17 - Miasto Bochnia

Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców /2017/;

Miasto Bochnia

Data: 27.03.2017r. (poniedziałek)

Godzina: 11.00

Miejsce: Stadion MOSiR Bochnia

W poniedziałek 27 marca 2017r., na bieżni Stadionu Miejskiego w Bochni, odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do zawodów zgłosiły się drużyny szkół:
- PSP Nr 1 w Bochni
- PSP Nr w Bochni
- PSP Nr 4 w Bochni
- PSP Nr 7 w Bochni

.

W zawodach startują reprezentacje szkolne, oddzielnie dziewcząt i chłopców

- zespół składa się z

a. 6 uczniów/uczennic -grupa młodsza 2006 i 2007

b. 6 uczniów/uczennic -grupa starsza 2004

Biegi na dystansach :

a. dziewczęta grupa młodsza 800 m

b. chłopcy grupa młodsza 1000 m

c. dziewczęta grupa starsza 800m

d. chłopcy grupa starsza 1000m

Suma miejsc na mecie zdobytych przez wszystkich członków zespołu decyduje o jego miejscu w klasyfikacji drużynowej.

IMG_9864 IMG_9837 IMG_9828

Zawodnicy walczyli nie tylko o sam fakt wygranej ale również o awans do Zawodów Powiatowych, które odbędą się już 6 kwietnia 2017r. w Łapanowie. Na awans mogły liczyć dwa najlepsze zespoły w kategorii dziewcząt i kategorii chłopców.

.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki:

KATEGORIA DZIEWCZĄT

  1. PSP Nr 1 Bochnia - awans
  2. PSP Nr 7 Bochnia - awans
  3. PSP Nr 4 Bochnia
  4. PSP Nr 5 Bochnia

Klasyfikacja drużynowa (punkty) dziewcząt -  (kliknij tutaj)

KATEGORIA CHŁOPCÓW

  1. PSP Nr 1 Bochnia - awans
  2. PSP Nr 4 Bochnia - awans
  3. PSP Nr 5 Bochnia
  4. PSP Nr 7 Bochnia

Klasyfikacja drużynowa (punkty) chłopców -  (kliknij tutaj)

.

W grupach wiekowych najlepszymi biegaczami byli:

KATEGORIA DZIEWCZĄT

grupa młodsza

  1. Twardosz Karolina - PSP Nr 7 Bochnia
  2. Transue Rebeka - PSP Nr 1 Bochnia
  3. Kronenberg Jagoda - PSP Nr 1 Bochnia

grupa starsza

  1. Zając Wiktoria PSP Nr 1 Bochnia
  2. Despet Emanuela - PSP Nr 5 Bochnia
  3. Fik Julia - PSP Nr 7 Bochnia

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt - (kliknij tutaj)


KATEGORIA CHŁOPCÓW

grupa młodsza

  1. Kłósek Adam - PSP Nr 5 Bochnia
  2. Dyląg Maciej - PSP Nr 1 Bochnia
  3. Plewniak Mateusz - PSP Nr 1 Bochnia

grupa starsza

  1. Zagórski Marcin - PSP Nr 4 Bochnia
  2. Gałązka Kacper - PSP Nr 5 Bochnia
  3. Baran Mateusz - PSP Nr 4 Bochnia
Klasyfikacja indywidualna chłopców - (kliknij tutaj)

.

Na zakończenie zawodów wszystkie uczestniczące w nich drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

    Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.