Zawody szkolne - Szkoła podstawowa 2016/17 - Powiatowe

Halowa Piłka Nożna Chłopców /2016/

Powiatowe

Data: 10.11.2016r. (czwartek)

Godzina: 9.30

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

W czwartek 10 listopada 2016r, na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, odbyły się Zawody Powiatowe w Halowej Piłce nożnej Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do zawodów zgłosiło się 9 drużyn - zwycięzcy eliminacji gminnych oraz miejskich:

  • PSP Kobyle
  • PSP Leszczyna
  • PSP Okulice
  • PSP Pogwizdów
  • PSP Grabie
  • PSP Nr 7 Bochnia
  • PSP Dziewin
  • PSP Łąkta Górna
  • PSP Nr 4 Bochnia

14963301_952907068187678_4151589791758460569_n 15032277_952908128187572_8505943598752275106_n 14980748_952908698187515_6920764881572007397_n

Zawody rozegrano z podziałem na trzy grupy a chłopcy każdorazowo spędzali na parkiecie po 12 minut.

15036433_952911268187258_4991606390610497531_n

Po rozegraniu meczy w grupach, zwycięzcy każdej z grup spotkali się w rundzie finałowej gdzie walczyli o miano najlepszej drużyny tych rozgrywek, co było równoznaczne z awansem do kolejnego etapu rozgrywek - Zawodów Rejonowych, które odbędą się już 15 listopada w Krzeszowicach.

PSP_Nr_4__n

Po bardzo "zaciętej walce" najlepszym zespołem tych zawodów została drużyna PSP Nr 4 w Bochni, która zdobywając miejsce I uzyskała tym samym awans do Zawodów Rejonowych.

Leszczyna_n PSP_Nr_7_n

Miejsce II wywalczyli chłopcy z PSP w Leszczynie a miejsce III przypadło w udziale uczniom PSP Nr 7 w Bochni.

.

Poniżej podajemy szczegółowe wyniki tych rozgrywek:


GRUPA A

  • PSP Kobyle

  • PSP Leszczyna

  • PSP Okulice



Lp.

SZKOŁA

WYNIK

1

PSP Kobyle – PSP Leszczyna

1 : 2

2

PSP Leszczyna – PSP Okulice

0 : 0

3

PSP Okulice – PSP Kobyle

1 : 1



TABELA

SZKOŁA

PUNKTY

SUMA punktów

MIEJSCE

PSP Leszczyna

3

1

4

I

PSP Okulice

1

1

2

II

PSP Kobyle

0

1

1

III



GRUPA B

  • PSP Pogwizdów

  • PSP Grabie

  • PSP Nr 7 Bochnia



Lp.

SZKOŁA

WYNIK

1

PSP Pogwizdów – PSP Grabie

1 : 0

2

PSP Grabie – PSP Nr 7 Bochnia

0 : 2

3

PSP Nr 7 Bochnia – PSP Pogwizdów

5 : 0



TABELA

SZKOŁA

PUNKTY

SUMA punktów

MIEJSCE

PSP Nr 7 Bochnia

3

3

6

I

PSP Pogwizdów

3

0

3

II

PSP Grabie

0

0

0

III

.

GRUPA C

  • PSP Dziewin

  • PSP Łąkta Górna

  • PSP Nr 4 Bochnia



Lp.

SZKOŁA

WYNIK

1

PSP Dziewin – PSP Łąkta Górna

0 : 1

2

PSP Łąkta Górna – PSP Nr 4 Bochnia

0 : 5

3

PSP Nr 4 Bochnia – PSP Dziewin

0 : 0



TABELA

SZKOŁA

PUNKTY

SUMA punktów

MIEJSCE

PSP Nr 4 Bochnia

3

1

4

I

PSP Łakta Górna

3

0

3

II

PSP Dziewin

0

1

1

III





MECZE FINAŁOWE

  • PSP Leszczyna

  • PSP Nr 7 Bochnia

  • PSP Nr 4 Bochnia



Lp.

SZKOŁA

WYNIK

1

PSP Leszczyna – PSP Nr 7 Bochnia

1 : 1

2

PSP Nr 7 Bochnia – PSP Nr 4 Bochnia

0 : 3

3

PSP Nr 4 Bochnia – PSP Leszczyna

3 : 1



TABELA KOŃCOWA

SZKOŁA

PUNKTY

SUMA punktów

MIEJSCE

PSP Nr 4 Bochnia

3

3

6

I

awans

PSP Leszczyna

1

0

1

II

PSP Nr 7 Bochnia

1

0

1

III


.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ – Facebook Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni – kliknij tutaj

.

Na zakończenie zawodów zdobywce miejsc I - III otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

    Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.