Zawody szkolne - Szkoła podstawowa 2016/17 - Powiatowe

Indywidualny i Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców /2017/

Powiatowe

Data: 21.03.2017r. (wtorek)

Godzina: 9.00

Miejsce: PSP Leszczyna

We wtorek 21 marca 2017r., w gościnnych murach Zespołu Szkół w Leszczynie, odbyły się Zawody Powiatowe w Drużynowym i Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rozgrywek drużynowych zgłosili się uczniowie szkół - zwycięzcy eliminacji miejskich oraz gminnych:

  • PSP Cichawka
  • PSP Stanisławice
  • PSP Jodłówka
  • PSP Trzciana
  • PSP Nr 1 Bochnia
  • PSP Łapanów
  • PSP Stary Wiśnicz
  • PSP Łąkta Dolna
  • PSP Królówka

Do rozgrywek INDYWIDUALNYCH zgłosili się uczniowie szkół - zwycięzcy eliminacji miejskich oraz gminnych:

  • PSP Jodłówka
  • PSP Rzezawa
  • PSP Nr 2 Bochnia
  • PSP Trzciana
  • PSP Cichawka
  • PSP Łapanów
  • PSP Stary Wiśnicz
  • PSP Łąkta Dolna
  • PSP Mikluszowice
  • PSP Stanisławice
  • PSP Okulice
  • PSP Nr 1 Bochnia
  • PSP Królówka
  • PSP Muchówka

 .

Do turnieju zgłosiło się 32 zawodników, którzy podobnie jak dziewczęta grali systemem „ Każdy z każdym”

Wyniki klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce Put Maciej SP Stary Wiśnicz op. Jolanta Hojnik

II miejsce Skrzypek Dawid SP Jodłówka op. Zbigniew Konieczny

III miejsce Piękosz Jakub SP Rzezawa op. Wojciech Tabor

IV miejsce Stalmach Mikołaj SP Trzciana op. Józefa Rosiek

V miejsce Mazur Jakub SP Jodłówka op. Zbigniew Konieczny

VI miejsce Smulski Hubert SP Okulice op. Edyta Nosek

.

Do zawodów drużynowych zgłosiło się 9 drużyn:

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Stary Wiśnicz – Put Maciej, Nowak Przemysław op. Jolanta Hojnik

II miejsce Jodłówka – Dawid Skrzypek, Kacper Cierniak, rezerwowy Jakub Mazur op. Zbigniew Konieczny

III miejsce Jodłówka - Jakub Mazur, Jakub Gicala op. Zbigniew Konieczny

IV miejsce Łąkta Dolna – Brukat Jacek, Burkowicz Szymon op. Dorota Grabowska

.

Zawody rozgrywano w milej, sympatycznej atmosferze a zwycięzcom rozgrywek sędziowali: Józefa Rosiek – nauczyciel wychowania fizycznego ZPO w Trzcianie i Stanisław Tracz – nauczyciel ZS w Leszczynie.

.

Na zakończenie drużyny z miejsc I - III w klasyfikacji drużynowej otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, w klasyfikacji indywidualnej zdobywcy miejsc I - VI otrzymali pamiątkowe dyplomy a  miejsc I- III również pamiątkowe medale. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni

.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni,  był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni


Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

    Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.