Zawody szkolne - Szkoła podstawowa 2016/17 - Powiatowe

Indywidualny i Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt /2017/

Powiatowe

Data: 20.03.2017r. (poniedziałek)

Godzina: 9.00

Miejsce: PSP Leszczyna

W poniedziałek 20 marca 2017r., w gościnnych murach Zespołu Szkół w Leszczynie, odbyły się Zawody Powiatowe w Drużynowym i Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rozgrywek drużynowych zgłosili się uczniowie szkół - zwycięzcy eliminacji miejskich oraz gminnych:

  • PSP Jodłówka
  • PSP Rzezawa
  • PSP Nr 2 Bochnia
  • PSP Trzciana
  • PSP Sobolów
  • PSP Łapanów
  • PSP Stary Wiśnicz
  • PSP Łąkta Górna

Do rozgrywek INDYWIDUALNYCH zgłosili się uczniowie szkół - zwycięzcy eliminacji miejskich oraz gminnych:

  • PSP Jodłówka
  • PSP Rzezawa
  • PSP Nr 2 Bochnia
  • PSP Trzciana
  • PSP Sobolów
  • PSP Łapanów
  • PSP Stary Wiśnicz
  • PSP Łąkta Górna
  • PSP Mikluszowice
  • PSP Grabie

Do zawodów indywidualnych zgłosiły się 24 zawodniczki. Turniej rozgrywano systemem „ Do dwóch przegranych”.

Wyniki końcowe:

I miejsce Julia Bratownik SP Sobolów ( op. Iwona Grzyb)

II miejsce Karolina Marecik SP Jodłówka ( op. Zbigniew Konieczny)

III miejsce Julia Kociołek SP Rzezawa ( op. Wojciech Tabor )

IV miejsce Magdalena Szczupak SP Jodłówka

V miejsce Izabela Janiczek SP Łąkta Dolna ( op. Dorota Grabowska)

VI miejsce Kinga Bajda SP Jodłówka

.

Bezpośrednio po zawodach indywidualnych rozegrano turniej drużynowy.

Zgłosiło się 8 drużyn, które również grały systemem „Do dwóch przegranych”.

Wyniki:

I miejsce Rzezawa – Julia Kociołek, Natalia Piękosz – op. Wojciech Tabor

II miejsce Jodłówka – Karolina Marecik, Magdalena Szczupak- op. Zbigniew Konieczny

III miejsce Sobolów – Julia Bratownik, Karolina Prusak – op. Karolina Macik

IV miejsce Łąkta Dolna – Izabela Janiczek, Anna Krawczyk – op. Dorota Grabowska

.

Zawody rozgrywano w milej, sympatycznej atmosferze a zwycięzcom rozgrywek sędziowali: Józefa Rosiek – nauczyciel wychowania fizycznego ZPO w Trzcianie i Stanisław Tracz – nauczyciel ZS w Leszczynie.

.

Na zakończenie drużyny z miejsc I - III w klasyfikacji drużynowej otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, w klasyfikacji indywidualnej zdobywcy miejsc I - VI otrzymali pamiątkowe dyplomy a  miejsc I- III również pamiątkowe medale. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni

.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni,  był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni



Rozgrywki

  • PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN

    II liga mężczyzn i III liga seniorów

  • 2 liga koszykówki kobiet

    2 liga koszykówki kobiet

  • LIGA JUDO

    LIGA JUDO

  • Szkolna Liga Szachowa

    Szkolna Liga Szachowa

  • Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

    Turniej Grup Naborowych w Piłce Ręcznej

Turnieje, imprezy

  • X Bieg Papieski

    X Bieg Papieski

    16 października 2017 r.

  • IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    IX Międzynarodowy Festiwal Koszykówki Dziewcząt, Bochnia CUP 2018

    Bochnia CUP; 22-25 lutego 2018 r.

  • XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    XX Międzynarodowy Turniej Judo - International Judo Tournament

    Kopalnia Soli - Salt Mine; 17-18 czerwca (June) 2017 r.

  • XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    XXIV Memoriałowy Bieg Majora Bacy

    6 sierpnia 2017 r.

  • II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    II Turniej Siatkówki im. Czesława Kumorka

    07.10.2017 r.